הצטרפו לטבלת המבקרים בפייסבוק
5

מסעדת נורמן

מסעדת שף
מלון נורמן, נחמני 25-23 תל אביב
4.5

אודות מסעדת נורמן

המסעדה שוכנת בקומה הראשונה בבית המלון נורמן ומציעה תפריט צרפתי ים-תיכוני, בהשראת מטבח ניסואז, של העיר ניס ששוכנת סמוך לגבול איטליה ובהתאם לכך, ישנן גם השפעות איטלקיות על מנות כגון דגים, פירות ים, בשר ופסטות טריות. שף המסעדה הוא ברק אהרוני.

דבר המבקרים

 • התפריט ב"נורמן" דיכדך, הקונספט (שרינג) דיכא ממש, אבל אז הגיע האוכל והכל נשכח. יכול להיות שתל אביב קיבלה את המסעדה שחיכתה לה?  
  שגיא כהן שגיא כהן
  4.06
 • נורמן היא מסעדת עילית שמצליחה להתקיים בשני קצוות: היא חושבת על אירופה, ומממשת אותה בצורה מרשימה עם תפריט מהודק ומקצועיות חדה כתער, אבל לא מוותרת גם על הישראליוּת – בדמות פלפל חריף וגרגירי סומאק שממרידים את הריזוטו נגד מוצאו. אבל לפני הכל – נורמן היא מסעדה שיש בה כישרון קולינרי  
  ביצה עלומה ביצה עלומה
  4.8
 • אם הארוחה שאכלנו שם השבוע אכן מעידה על הכלל, הרי שנורמן הולך להיות המקום שאליו אפשר יהיה להגיע ולדעת שתקבל אוכל יציב ומטופל, נטול גרנדיוזיות ושטיקים אבל גם ללא פאקים.  
  אבי אפרתי אבי אפרתי
  4.3
 • הנה לכם מסעדה שמצאה דרך משונה להתבלט: היא פשוט טובה. מוצרים מעולים, כישרון, ידע ומיומנות – זה כל מה שצריך.  
  דניאל שק דניאל שק
  4.5
 • אחרי חצי שעה שהוא לא מצא על מה להתלונן החליט ניב גלבוע שמדובר באחת המסעדות הטובות בתל-אביב: מנות נפלאות, שירות נהדר וחוויה כוללת מצויינת. תכירו את מסעדת "הנורמן"  
  ניב גלבוע ניב גלבוע
  4.5
מהי בדיוק טבלת המבקרים?
סגור
ברוכים הבאים
בתור התחלה
לאחר מכן
ולבסוף

טבלת המבקרים באה לעשות סדר ולקבוע בכל נקודת זמן מה היא המסעדה הטובה בישראל! הטבלה מחזירה את הכבוד לביקורת המסעדות המסורתית. אנו מאמינים שבכל הקשור לביקורת מסעדות, אין תחליף לחיך מיומן והשכלה קולינרית

אנו אוספים בכל שבוע ביקורות אוכל שהתפרסמו על ידי עיתונים, מגזינים ובלוגרים מובילים (ללא תוכן גולשים חובבני)

אנו מנתחים כל ביקורת על בסיס פרמטרים של - איכות המנות, אווירה/שירות, חומרי הגלם ויצירתיות

אנו נותנים לאלגוריתם שלנו לעשות את העבודה - עד שמתקבל דירוג מעודכן ואובייקטיבי של כל המסעדות הטובות בארץ

׳˜׳¢׳�