הצטרפו לטבלת המבקרים בפייסבוק
25

מחניודה

מסעדה ליד השוק
בית יעקב 10, ירושלים
4.2

אודות מחניודה

מסעדה ירושלמית שממוקמת בפאתי שוק מחנה יהודה. על המטבח מנצחים השפים אסף גרניט, אורי נבון ויוסי אלעד. התפריט משתנה מדי יום ומציע מנות ישראליות, ים-תיכוניות. ב-2014 השיקה המסעדה את הסניף הלונדוני שלה, פאלומר, אשר ממוקמת בסוהו בלונדון.

 

דבר המבקרים

 • מה עושה את המסעדה הירושלמית הזאת למשפיעה ביותר בישראל, איך היא נהפכה עם השנים למלוטשת ומלהיבה עוד יותר ומה גרם בסופו של דבר גם לכותב מדור זה לתת בכפיים (מטפורית, מטפורית)  
  שגיא כהן שגיא כהן
  4.7
 •  
  ניב גלבוע ניב גלבוע
  3.35
 • יצאנו מהמסעדה והתחלנו לצעוד חזרה לכיוון לב השוק ומשם לאוטו, ביחד החלטנו כי על ההייפ שנוצר סביב המקום וה"מגניבות", אתה משלם במחיר המנות, שהן קצת יקרות ביחס לגודלן. קצת אובר-רייטד אבל אין ספק שהאוכל טעים והמקום עצמו נחמד וכיפי מאוד.  
  אורן אסיף אורן אסיף
  3.9
 • אצלנו מסביב לשולחן לא דיברו יותר מדי, פשוט כי היינו עסוקים בלאכול. מכיוון שהיה מוקדם בצהריים ולפני היה עוד יום ארוך החלטתי שאת מנות הבשר האדום נשאיר הפעם מחוץ לתחום, והתמקדנו במנות ימיות וקלילות יותר. הפשוטה מביניהן הייתה גם הטובה ביותר לדעתי – שלוש ברבוניות ענק מטוגנות ומונחות על ערימה של צ'יפס  
  עמית אהרונסון עמית אהרונסון
  4.7
 • מחניודה היא המסעדה עם האוכל הטעים בישראל והאווירה השמחה בישראל, שני אלמנטים שמפיקים את החוויה המוצלחת ביותר שניתן לקבל במסעדה ישראלית.  
  עומר שוברט עומר שוברט
  4
מהי בדיוק טבלת המבקרים?
סגור
ברוכים הבאים
בתור התחלה
לאחר מכן
ולבסוף

טבלת המבקרים באה לעשות סדר ולקבוע בכל נקודת זמן מה היא המסעדה הטובה בישראל! הטבלה מחזירה את הכבוד לביקורת המסעדות המסורתית. אנו מאמינים שבכל הקשור לביקורת מסעדות, אין תחליף לחיך מיומן והשכלה קולינרית

אנו אוספים בכל שבוע ביקורות אוכל שהתפרסמו על ידי עיתונים, מגזינים ובלוגרים מובילים (ללא תוכן גולשים חובבני)

אנו מנתחים כל ביקורת על בסיס פרמטרים של - איכות המנות, אווירה/שירות, חומרי הגלם ויצירתיות

אנו נותנים לאלגוריתם שלנו לעשות את העבודה - עד שמתקבל דירוג מעודכן ואובייקטיבי של כל המסעדות הטובות בארץ

׳˜׳¢׳�