הצטרפו לטבלת המבקרים בפייסבוק
122

דוד ויוסף

טאפאס בר
מונטיפיורי 21, תל אביב
3.5

דבר המבקרים

 • הים התיכון פינת בייג'ינג: מסעדת "דוד ויוסף" לא מתמקדת ולא קולעת  
  דניאל שק דניאל שק
  3.5
 • ביחס למנעד המנות השגור, “דוד ויוסף” עדיין ממוקמת קרוב לפסגה, אבל חלל המסעדה הצר שנוסף למשכן החדש שלה יוצר חוויית אכילה ביזארית. ויקרה מדי: חציל שרוף ב-54 שקל?  
  שגיא כהן שגיא כהן
  3.6
 • אכלנו, כאמור, את החשודים המיידיים; אלה שאפשר למצוא היום בכל פינה בתל אביב. יש לנו הערות לסדר, אבל לא היה רע. והיה מעוצב ומסוגנן באופן יעיל ואפקטיבי, לשיטתו של המקום הזה לפחות. לא האוכל הוא שיביא לכאן גדודים, אלא העיצוב.  
  אבי אפרתי אבי אפרתי
  3.3
 • האוכל מעולה. חומרי הגלם מהטובים ביותר שנתקלתי בהם. הטיפול בהם מדוייק. אין יותר מדי הפתעות בתפריט. נראה שהם הלכו פה על בטוח עם מנות ומרכיבים שהם יודעים שידברו למכנה הרחב של האנשים, ובכל זאת האיכות והטיפול הפכו כל מנה שהזמנו למעולה שבמעולים. האם יש הצדקה למחירים הגבוהים? חלק מהמנות ללא ספק מתומחרות גבוה מדי, אבל ההנאה מחומרי גלם משובחים מובטחת.  
  דורון מבקר דורון מבקר
  4.7
 • חלל מאותגר ומושקע ואווירה קלאבית מתוחכמת. גם התפריט התרחב ומציע נוסף למנות דגל ספורות גם מבחר פופוליסטי של חומרי גלם בצלחות מעוצבות.  
  מיקה שרון מיקה שרון
  3
 • החלל התרחב, המחירים התייקרו והאוכל עדיין מוצלח. ביקור במסעדה החדשה של דוד אלמקייס ויוסי שטרית הותירה אותנו עם השאלה, "איפה הוואו"?  
  אורן אסיף אורן אסיף
  3.8
 • קצת נדמה שבמסעדת דוד ויוסף עסוקים בלעשות כסף במקום אוכל. אז מה אם הם מגישים אוכל ים תיכוני בינוני ונטול מעוף, העיקר שבאים לשם האנשים הנכונים כדי לראות ולהיראות  
  ביצה עלומה ביצה עלומה
  1.8
מהי בדיוק טבלת המבקרים?
סגור
ברוכים הבאים
בתור התחלה
לאחר מכן
ולבסוף

טבלת המבקרים באה לעשות סדר ולקבוע בכל נקודת זמן מה היא המסעדה הטובה בישראל! הטבלה מחזירה את הכבוד לביקורת המסעדות המסורתית. אנו מאמינים שבכל הקשור לביקורת מסעדות, אין תחליף לחיך מיומן והשכלה קולינרית

אנו אוספים בכל שבוע ביקורות אוכל שהתפרסמו על ידי עיתונים, מגזינים ובלוגרים מובילים (ללא תוכן גולשים חובבני)

אנו מנתחים כל ביקורת על בסיס פרמטרים של - איכות המנות, אווירה/שירות, חומרי הגלם ויצירתיות

אנו נותנים לאלגוריתם שלנו לעשות את העבודה - עד שמתקבל דירוג מעודכן ואובייקטיבי של כל המסעדות הטובות בארץ

׳˜׳¢׳�